ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Dr.OSMAN AŞKIN BAK'LA YOLA DEVAM!

Dr.OSMAN AŞKIN BAK'LA YOLA DEVAM!

Tarih 25/Şubat/2009, 19:01 Editör Editör 1

Güreş Federasyonu başkanını seçti. Bu gün yapılan seçimlerde toplam 227 delegenin 204 oy kullanıldı. Dr.Osman Aşkın BAK 103 Oyla yeniden Başkanlığa seçildi.

Güreş Federasyonu başkanını seçti. Bu gün yapılan seçimlerde toplam 227 delegenin  204 oy kullanıldı. Dr.Osman Aşkın BAK 103 Oyla yeniden Başkanlığa seçildi.

FEDERASYON BAŞKAN ADAYLARI VE YÖNETİM KURULU LİSTELERİ
 
Seçimler ........

SANDIK OY SAYILAR

1 NOLU SANDIK ;

AÇILAN OY SAYISI 55

GEÇERLİ OY SAYISI 52

GEÇERSİZ OY SAYISI 3

OSMAN AŞKIN BAK 25

MUSA AYDIN 27

2.NOLU SANDIK;

AÇILAN OY SAYISI 68

GEÇERLİ OY SAYISI 67

GEÇERSİZ OY SAYISI 1

OSMAN AŞKIN BAK  41

MUSA AYDIN 26

3.NOLU SANDIK;

AÇILAN OY SAYISI 81

GEÇERLİ OY SAYISI 77

GEÇERSİZ OY SAYISI 4

OSMAN AŞKIN BAK  37

MUSA AYDIN 42

FEDERASYON BAŞKANI     OSMAN AŞKIN BAK   103      OY İLE SEÇİLMİŞTİR. CAMİAMIZA HAYIRLI OLMASI DİLEĞİYLE.

Sürmeli Otel'de gerçekleştirilen ve toplam 227 delegeden 205'in katıldığı genel kurulda 103 oyla Dr. Osman Aşkın Bak yeniden Federasyon Başkanlığına seçildi.

Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşları için 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurul daha sonra, Hüseyin Ar'ın başkanlığını yaptığı ve Harun Karaca, Sabahattin Keskin, Mustafa Karakoç, Süleyman Şahin ve Mehmet Soylu'dan teşekkül eden Divan'ın yerini almasının ardından, Federasyon Başkanı Dr. Osman Aşkın Bak'ın konuşması ile devam etti.

Bak, yaptığı konuşmada, Türk Güreşini uluslararası arenada güçlendirmek için çalışma yaptıklarını belirterek, ''Bu amaçla FİLA'nın kurullarına 4 üye daha soktuk. Bunların en başında şampiyonlar kuruluna Hamza Yerilkaya'yı sokmak oldu. Ayrıca, Avrupa Güreş Federasyonu'nun bu yıl yapılacak seçiminde 7 kişilik yönetime girmek için var gücümle çalışıyorum. Hedefim, Avrupa'da başkanlığı kadar yükselmek'' dedi.

Genel kurulda, faaliyet ve denetim kurulu raporlarının ibrasının ardından seçime geçildi. Federasyon başkanlığı seçiminde Osman Aşkın Bak'ın başkanlığını yaptığı yönetim kurulu listesi ile Musa Aydın'ın başkanlığını yaptığı yönetim kurulu listeleri yarıştı. Genel kurula katılan 203 delegeden 103'ün oyunu alan Osman Aşkın Bak seçimi kazanırken, Musa Aydın'a ise 95 oy çıktı. 7 oy ise geçersiz sayıldı.

Başkanlığı'nı Osman Aşkın Bak'ın yaptığı yönetimde şu isimler yer aldı:
Veysel Dalmaz, Şadan Sakınan, Yusuf Ziya Coşar, Ercan Yıldız, Hüseyin Sözlü, Ekrem Yüce, Abdullah Şanlı, Akif Karaosmanoğlu, Nail Erdoğan, Ercan Ayyıldız, Hüseyin Kaya, Mehmet Genç, Mustafa Çakır ve Gürsel Yıldız.

Genel Kurul sonrası, federasyon başkanlığına yeniden seçilmesi nedeniyle bir teşekkür konuşması yapan Dr. Osman Aşkın Bak, ilk iş olarak Türk Güreşine büyük bir kompleks kazandırmak için yarından itibaren kolları sıvayacağını ve çok güzel bir tesisi en kısa sürede güreş camiasına armağan edeceğini ifade ederek, kendisine oy veren, vermeyen tüm delegelere teşekkür etti.

ermeydani.net olarak bizde Yeni Başkan ve Yönetimine başarılar diliyor, Güreş Camiasına hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

 

BAŞKAN DR. OSMAN AŞKIN BAK

YÖNETİM KURULU

1.       VEYSEL DALMAZ

2.       ŞADAN SAKINAN

3.       YUSUF ZİYA COŞAR

4.       ERCAN YILDIZ

5.       HÜSEYİN SÖZLÜ

6.       EKREM YÜCE

7.       ABDULLAH ŞANLI

8.       M.AKİF KARAOSMANOĞLU

9.       NAİL ERDOĞAN

10.   ERCAN AYYILDIZ

11.   HÜSEYİN KAYA

12.   MEHMET GENÇ

13.   MUSTAFA ÇAKIR

14.   GÜRSEL YILDIZ

Bu haber 843 defa okunmuştur.

Müsabaka Sonuçları

TAPU KADASTRO SPOR KULÜBÜ YİNE KÜRSܒDE!!!

TAPU KADASTRO SPOR KULÜBÜ YİNE KÜRSܒDE!!! Kızılcahamam Belediyesi ve Kızılcahamam Gençlik Spor müdürlüğü tarafından düzenlenen 10. Rıza Doğan Serbest Güreş ...

Milli Güreşçimiz Ekrem Öztürk Dünya Üçüncüsü Oldu

Milli Güreşçimiz Ekrem Öztürk Dünya Üçüncüsü Oldu Slovakya da organize edilen Yıldızlar Dünya Güreş Şampiyonasının ilk gününde grekoromen stilde mindere çıkan sporcu...
ÖZBEKİSTAN DÜNYA ŞAMPİYONASI ÖNCESİ TÜRK GÜREŞİMİZ04/Eylül/2014ANKET

Sizce 2013-2014 Sezonu Büyükler SR-GR Güreş Ligi kaç hafta olmalıdır?
Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Copyright Ermeydani.Net 2009
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi