ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama
1.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU BAŞLIYOR!

1.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSU BAŞLIYOR!

Tarih 04/Haziran/2008, 13:48 Editör Editör 1

1.Kademe Güreş Antrenörlük Kursları Bursa ve Sivas da başlayacak. Kursa katılacak Kursiyerlerin isim listesi şöyle;

1.Kademe Güreş Antrenörlük Kursları Bursa ve Sivas da başlayacak. Kursa katılacak Kursiyerlerin isim listesi şöyle;

NOT: 1.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSUNA KATILACAK KURSİYERLERİN AŞAĞIDAKİ LİSTEDEKİ EVRAKLARINI HAZIRLAYARAK 16 HAZİRAN 2008 PAZARTESİ GÜNÜ SABAH SAAT:08:00'DE SİVAS VE BURSA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜKLERİNDE HAZIR BULUNMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR:

KURSİYERLERİN KURSA GİDERKEN GÖTÜRMELERİ GEREKEN EVRAKLAR:

 

 I.KADEME  GÜREŞ ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSUNA KATILACAKLARDAN İSTENEN BELGELER

 

1-     Dilekçe (Açık Adresli)

2-     4 Adet vesikalık Fotoğraf (Kravatlı-Sakalsız-Orijinal Fotoğraf )

3-     Savcılık İyi Hal Kağıdı (ASLI)

4-     Diploma Sureti (NOTER TASTİKLİ)-(En az Lise ve Dengi Okulu Mezunu Olmak)

5-     Sağlık Raporu

6-     Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden Cezaları olmadığına dair yazı(aslı)

7-     Nüfus Cüzdanı Sureti Resimli

8-     Milli Sporcu olanlar,Millilik Belgesi getirecekler

9-     En az Lise ve Dengi Okul mezunu olmak (Milli Sporcularda tahsil şartı aranmaz)

10-  Adaylardan Kurs ücreti olarak Ziraat Bankası ANKARA / Ulus Şubesi 36261168-5002  nolu hesaba yatırılan 50YTL’lık dekont (Aslı)

 

    1.KADEME ANTRENÖRLÜK KURSUNA KATILACAK KURSİYERLER

                           16-28 HAZİRAN 2008  BURSA İSİM  LİSTESİ.

 

 

ADI VE SOYADI :                                                    İLİ                 :

  1. ABDULKADİR GÜLTEKİN                       SAKARYA
  2. ABDULKADİR MÜLAYİM                         BURSA
  3. ABDULLAH GÜNGÖR                                İSTANBUL
  4. ADEM ALTUNTAŞ                                      İSTANBUL
  5. ADEM USTAOĞLU                                     AMASYA
  6. AHMET DANİÇ                                           NİĞDE
  7. ALAADDİN KEPUR                                  AMASYA
  8. ALİ ACAR                                                    MUĞLA
  9. ALİ MOLLAALİ                                           BURSA
  10. ALİ YILDIZ                                                   ARDAHAN
  11. AYBERT YENİGÜN                                    BURSA
  12. AYHAN CEYLAN                                        BURSA
  13. BURAK ASICI                                             BALIKESİR
  14. CELAL GÜRKAN BABAYİĞİT                   İZMİR
  15. CENGİZ  PAPAĞAN                                    İZMİR
  16. ÇOŞKUN MERAL                                       TRABZON
  17. DAVUT PINAR                                            İSTANBUL
  18. DEMET KAYA                                             BURSA
  19. DERYA YILMAZ                                          AFYON
  20. DURMUŞ ALİ SÖYLER                               BURSA
  21. ELDA KAZIM                                               BURSA
  22. EMRE IŞIK                                                   ÇANAKKALE
  23. EMRE KAVRALOĞLU                                İZMİR
  24. ERDEM ERGİN                                             BURSA
  25. ERDEM UĞUR                                             BURSA
  26. FAHRETTİN ATILGAN                               BURSA
  27. FATİH KOPAL                                             TEKİRDAĞ
  28. FATMA ÇELİKBİLEK                                 AFYON
  29. FERUDUN LAFÇI                                        AMASYA
  30. GÖKHAN GÜÇLÜ                                       ANKARA
  31. GÖKHAN KÖSE                                          İZMİR
  32. HALİL İBRAHİM ÖZTÜRK                       KAYSERİ
  33. HALİL YAMAN                                           AFYON
  34. HALİT PARLAR                                           BURSA
  35. HAMDİ TUNCER                                         AMASYA
  36. HÜSEYİN KARADAĞ                                 BURSA
  37. İLKER SÖNMEZ                                          İSTANBUL
  38. İSMAİL TEKDEMİR                                   ÇANAKKALE
  39. İSMAİL ZADE                                              ANKARA
  40. MAHMUT DURSUN                                    İSTANBUL
  41. MAHMUT ERGİN                                        KONYA
  42. MAHMUT TOSUN                                       İZMİR
  43. MEHMET KABATAŞ                                   MUĞLA
  44. MEHMET PEHLİVAN                                  BURSA
  45. MEHMET UZUNLAR                                  ANTALYA
  46. MESUT ŞAHİN                                            BURSA
  47. MURAT KESKİN                                         SAMSUN
  48. MUSTAFA AMMAR KABAKULAK     İSTANBUL
  49. NEDİM BORA                                              İSTANBUL
  50. NESİMİ BEKTAŞ                                         İSTANBUL
  51. ÖMER EREN                                                ANTALYA
  52. ÖMER YELKENBIRAK                               ESKİŞEHİR
  53. ÖNDER ALTINOVA                                   BURSA
  54. RABİA IRMAK                                            BURSA
  55. RAMAZAN ÜZÜM                                    AMASYA
  56. RAŞİT ATAŞ                                                BURSA
  57. RESUL YILDIZ                                             İSTANBUL
  58. RUŞEN ÖMER                                             BURSA
  59. SALİH ALTINKAYA                                 ÇANAKKALE
  60. SALİH KARACA                                        BURSA
  61. SEÇKİN ADİL ÖZKALE                            OSMANİYE
  62. SEÇKİN ORUÇ                                             BURSA
  63. SELAMİ TUNCER                                       ANKARA
  64. SEMİH KARA                                              BURSA
  65. SERDAR UÇAN                                           İSTANBUL
  66. SERKAN KIRBIYIK                                    ARTVİN
  67. SÜLEYMAN ŞAHİN                                  BURSA
  68. ŞABAN KARATAŞ                                   İZMİR
  69. TAMER TURAN                                         SAMSUN
  70. TANZER ÖZTÜRK                                     BURSA
  71. TUNCAY YAKIŞAN                                   BURSA
  72. UĞUR YILMAZ                                            BURSA
  73. ÜRKÜŞ BERBER                                          BURSA
  74. VEDAT AKGÜN                                          İSTANBUL
  75. VEYSEL KAVAN                                         BURSA
  76. YAHYA YILDIRIM                                      BURSA
  77. YASİN GÜNEŞ                                            İSTANBUL
  78. YILMAZ YILDIZ                                        SAKARYA
  79. YUNUS KILIÇ                                             BURSA
  80. YUNUS MÜLAYİM                                   BURSA
  81. YUSUF DUMAN                                         BURSA
  82. YUSUF KOÇAK                                          İSTANBUL
  83. YUSUF PEHLİVAN                                     DENİZLİ
  84. YÜCEL ÜNSAL                                            ANKARA

 

         1.KADEME  ANTRENÖRLÜK  KURSUNA KATILACAK KURSİYERLER

   

                                16-28 HAZİRAN 2008  SİVAS  İSİM LİSTESİ

 

 

   ADI VE SOYADI :                                                            İLİ                  :

  1. ABBAS EKER                                                                      OSMANİYE
  2. ABDULLAH AYKAÇ                                                          ANKARA
  3. ABDULLAH ÇAKIRER                                                       ÇORUM
  4. AHMET ÇAĞRI TEMEL                                                      TOKAT
  5. AHMET DONİÇ                                                                    TRABZON
  6. AHMET GÖZE                                                                     SİVAS
  7. ALİ ARSLAN                                                                       GÜMÜŞHANE
  8. ALİ ÇELİK                                                                           OSMANİYE
  9. ALİ RIZA YILMAZ                                                              ADANA
  10. ALPARSLAN KOÇAK                                                        ANKARA
  11. ATİLLA YILDIRIM                                                              TRABZON
  12. AYKUT POLAT                                                                   OSMANİYE  
  13. AZİZ DERDİYOK                                                                ARDAHAN
  14. AZİZ YILMAZ                                                                       BURSA
  15. BAHRİ  KETHÜDA                                                               TRABZON
  16. CEBRAİL TOPAKTAŞ                                                        HATAY
  17. ÇAĞLAR ÖZDEMİR                                                             RİZE
  18. EKREM YAŞIR                                                                    SİVAS
  19. ERDOĞAN ALİ AKKUŞ                                                     ADANA
  20. ERKAN KUBAN                                                                 IĞDIR
  21. ERKAN ULVAN                                                                  ANKARA
  22. EROL BASAT                                                                      ANKARA
  23. FATİH ESER                                                                         SİVAS
  24. GÖKHAN AKARSU                                                            ÇANAKKALE
  25. GÖKHAN ARSLAN                                                            ÇORUM
  26. GÖKHAN KUZGUN                                                           SAMSUN
  27. GÖKHAN OTAMATİK                                                      ADANA
  28. GURBET KOCA                                                                  SİVAS
  29. HAKAN BAĞRIYANIK                                                      VAN
  30. HAKAN ERDOĞAN                                                            AFYON
  31. Bu haber 8349 defa okunmuştur.

    Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

    Kurs ve Seminerler

    Güreş Antrenörlerinin Dikkatine

    Güreş Antrenörlerinin Dikkatine Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığının 2014 yılı faaliyetlerinde görev alacak tüm antrenörlerin

    WADA 2014 Yılı Yasaklılar Listesi Uluslararası Standartları

    WADA 2014 Yılı Yasaklılar Listesi Uluslararası Standartları Dünya Dopingle Mücadele Ajansı (WADA)nın tüm ülkeler ve uluslararası federasyonlarca kabul edilmiş olan Dopingle Mü...
Ata Sporumuz Güreş Batıyor mu?20/Şubat/2013



ANKET

Sizce 2013-2014 Sezonu Büyükler SR-GR Güreş Ligi kaç hafta olmalıdır?








Tüm Anketler

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

Copyright Ermeydani.Net 2009
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi